Hvordan bli medlem?

 

Spørsmål angående Lauget og opptak kan rettes direkte til styret.
Søknadsskjema finner du her
  • Facebook Basic Black

Medlemmer

Navn med strek under har direkte lenke til bedriftsinformasjon


Andersen Karin Elisabeth 
Andersson Fred B. - 950 25 562    fred@luckystar.no   
Andresen Bjørn Erik   - 92806005 epost@gifteringen.no  
Authen Ingvild Amlieiaauthen@gmail.com        
Bergh Hilde - 412 08 068    hilde.bergh@gmail.com         
Brubak Bjørn Henrik - 416 62 478    brubak@mestergull.no         Oslo 
Bugge Remy  - 922 05 524    remy@gullsmedbugge.no       
Cederlöf Magdalena  - 92239428   donnasmy@donnassmykkegalleri.no       
Christensen Anne Margrethe         
Claudi Lene B.  
Espeland Sigmund - 918 13 900    sigmund@sigmund-espeland.no         
Fornebo Kjell L.  
Fornebo Lise Østeberg             
Gaudernack Christian  

Gaupaas Ole        
Gulbrandsen Kristina 
Elstad Lars      
Berg-Hansen Leif Martin      
Aaslund Leiv Terje 

Lerdahl  Liv     
Reimers Marianne 
Hannestad Rebecca            
Hellman Lars  - 957 70 870    lars@hellman.no        
Heyerdahl Sten S.   - 928 33 013    sten@heyerdahl.no          
Heyerdahl Thomas  926 16 966    thomas@heyerdahl.no      
Holdroyd Donna J. - 92239428    donnasmy@donnassmykkegalleri.no       
Holtan-Haga Camilla A.   
Homstvedt Britt    
Osteberg Ingrid       
Isachsen Torill      
Kvalø Hans Petter  
Langaard Conrad  - 22 00 76 90 /  901 65 268    cl@langaard.no     
Marcussen Nicolai J.  - 470 19 680    nicolai@gullsmedmester.no      
Johansson Mari Sahlgaard  - mari@msjjuveler.no      
Murer Heidi Nytun  - heidinmurer@gmail.com       
Nordlie Per Arne  - 976 84 830    pe-nord@online.no        
Næss Kristin Haslestad      
Nødtvedt Hilde  - 915 86 629    h@hildesolv.no    
Propers Martina  - 90 87 47 63    propersdesign@gmail.com        
Rasch-Olsen June  - 916 19 810    june@opro.no        
Rasch-Olsen Ole Petter  - 900 32 880    opro@opro.no        
Schøyen May Britt       
Skaugrud Stine Horten  - 97404691  stine@gullsmedskaugrud.no 

Skotte Karoline 
Stryken Bjørg        
Sundal Svein      
Svae Carl Otto       
Svendsen Andrè  
Sørhagen Ragnhild Aasgaard   
Vatne Herman  - 94297853    hv@gullsmedvatne.no       
Ødegård Cathrine    
Øiesvold Erik