Hvordan bli medlem?

 

Spørsmål angående Lauget og opptak kan rettes direkte til styret.
Søknadsskjema finner du her
  • Facebook Basic Black

Medlemmer

Navn med strek under har direkte lenke til bedriftsinformasjon


Andersson, Fred B. - 950 25 562    fred@luckystar.no   
Andresen, Bjørn Erik   - 92806005 epost@gifteringen.no  
Authen, Ingvild Amlieiaauthen@gmail.com        
Bergh, Hilde - 412 08 068    hilde.bergh@gmail.com   

Berg-Hansen, Leif Martin      
Brubak, Bjørn Henrik - 416 62 478    brubak@mestergull.no         Oslo 
Bugge, Remy  - 922 05 524    remy@gullsmedbugge.no       
Cederlöf, Magdalena  - 92239428   donnasmy@donnassmykkegalleri.no       
Christensen, Anne Margrethe         
Claudi, Lene B.  

Engelstad, Arild Steen
Espeland, Sigmund - 918 13 900    sigmund@sigmund-espeland.no         
Fornebo, Kjell L.            
Gaudernack, Christian  

Gaupaas, Ole        
Gulbrandsen, Kristina     

Hannestad, Rebecca                  
Heyerdahl, Thomas  926 16 966    thomas@heyerdahl.no      
Holdroyd, Donna J. - 92239428    donnasmy@donnassmykkegalleri.no       
Holtan-Haga, Camilla A.      
Kvalø, Hans Petter  
Langaard, Conrad  - 22 00 76 90 /  901 65 268    cl@langaard.no 

Lerdahl, Liv   
Marcussen, Nicolai J.  - 470 19 680    nicolai@gullsmedmester.no      
Johansson, Mari Sahlgaard  - mari@msjjuveler.no

Mehle, Steven      
Murer, Heidi Nytun  - heidinmurer@gmail.com       
Nordlie, Per Arne  - 976 84 830    pe-nord@online.no        
Næss, Kristin Haslestad      
Nødtvedt, Hilde  - 915 86 629    h@hildesolv.no    
Propers, Martina  - 90 87 47 63    propersdesign@gmail.com        
Rasch-Olsen, June  - 916 19 810    june@opro.no        

Reimers, Marianne C.       
Schøyen, May Britt       
Skaugrud, Stine Horten  - 97404691  stine@gullsmedskaugrud.no 

Skotte, Karoline 
Stryken, Bjørg        
Sundal, Svein      
Svae, Carl Otto       
Svendsen, Andrè  
Sørhagen, Ragnhild Aasgaard   
Vatne, Herman  - 94297853    hv@gullsmedvatne.no       
Ødegård, Cathrine    
Øiesvold, Erik    

Aaslund, Leiv Terje